×
× Meble Bolex

SZUKAJ PRODUKTÓW

Wyszukiwarka

Transport i montaż

Transport mebli

Meble zakupione w naszym salonie dowozimy własnym transportem. Najczęściej dojeżdżamy do klientów w promieniu do 40 km od siedziby naszej firmy.

Większość zamówień dowozimy gratis - bez dodatkowych opłat.

Przyjmujemy zasady, że przy zakupach:

·         powyżej 800,00 zł transport do 10 km gratis,

·         powyżej 2000,00 zł transport do 20 km gratis,

·         powyżej 3500,00 zł transport do 40 km gratis.

Transport nie obejmuje wnoszenia mebli do mieszkania. Chęć zamówienia usługi wnoszenia mebli należy zgłosić sprzedawcy podczas składania zamówienia.

Prosimy zwrócić szczególną uwagę na szerokość drzwi i klatki schodowej oraz gabaryty mebla w miejscu jego przeznaczenia, ponieważ sprzedawca nie odpowiada za gabaryty mebla.

 

Montaż mebli

Wybrane meble z naszej oferty wymagają montażu. Mogą Państwo zrobić to samodzielnie lub można zlecić to nam – oferujemy usługi montażu zakupionych u nas mebli.

Opłata za taką usługę uzależniona jest od wybranego asortymentu. Mniejsze meble skręcamy u nas i dowozimy do Państwa już w gotowej formie. Większe gabaryty np. łóżka, szafy przyjeżdżamy skręcać u Państwa w domu.

Poniżej znajdą Państwo skrócony opis i informacje które meble wymagają montażu.

  • Komody, szafki, regały, witryny, łóżka, szafy, stoliki  – to meble w paczkach, wymagające skręcenia. Każdy mebel zawiera instrukcję i jest przygotowany pod samodzielny montaż klienta, ma nawiercone wszystkie otwory i zawiera niezbędne akcesoria.
  • Meble wypoczynkowe typu narożniki, sofy, wersalki – wszystkie większe gabarytowo meble tapicerowane składają się z kilku części. Większość modeli wymaga tylko złączenia poszczególnych elementów przy użyciu zamontowanych już blaszek/zaczepów. Niektóre modele kanap mogą wymagać złączenia np. oparcia z pojemnikiem przy pomocy załączonych wkrętów (dziurki są już nawiercone w odpowiednich miejscach) .
  • Drewniane stoły – w zależności do modelu: są w całości lub wymagają minimalnego montażu (przykręcenia nóg do blatu)
  • Fotele, małe sofy, pufy, materace, drewniane krzesła, drewniane ławy – zawsze są w całości, nic nie trzeba montować.

Przy zamawianiu mebli zawsze informujemy, czy mebel wymaga montażu.

 

Transport i montaż - Galeria 4

  
 

POLEĆ STRONĘ

Wyślij link do strony swojemu znajomemu
 

KONTAKT

Sklep meblowy BOLEX

32 43 00 777
+48 533 670 073

MEBLE BOLEX

ul. Raciborska 50A,
44-295 Bogunice
kontakt@meblebolex.pl

 

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Nasza firma zajmuje się meblami już od 20 lat. Oferujemy szeroki asortyment mebli do całego mieszkania. Wybierając producentów do współpracy zwracamy uwagę przede wszystkim na jakość. Służymy fachowym doradztwem i profesjonalną obsługą. Staramy się podążać za nowymi trendami i ciągle rozszerzać naszą ofertę. Stawiamy na pełne zadowolenie naszych klientów.

© 2023 Meble Bolex, Wszelkie prawa zastrzeżone.


rogówki na wymiar Rybnik
Meble Bolex