×
× Meble Bolex

SZUKAJ PRODUKTÓW

Wyszukiwarka

Tkaniny

W ofercie posiadamy bogaty wybór tkanin obiciowych o różnorodnych fakturach, wzorach i kolorach. Wzorniki wszystkich tkanin dostępne są w naszym salonie meblowym, a cała oferta materiałów podzielona jest na kilka grup cenowych. Większość modeli mebli wypoczynkowych można zamówić także w tkaninach łatwo czyszczących typu Easy Clean.

Meble prezentowane w układzie dwóch tkanin można zamawiać w dwóch wybranych przez siebie kolorach lub w jednym. 

Służymy Państwu pomocą i fachową poradą w zakresie doboru odpowiedniej tkaniny. 

 

Pielęgnacja i czyszczenie tkanin obiciowych

Zastosowane w meblach tkaniny i ekoskóry wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Tkaniny posiadające włos należy co jakiś czas przeczesywać szczotką do ubrań by uniknąć uklepania się włosa.

Powstałe plamy należy czyścić natychmiast w myśl zasady im świeższa plama tym lepszy efekt, używając białej ściereczki i delikatnego środka czyszczącego. Ekoskóry należy czyścieć wodą z szarym mydłem lekko wilgotną ściereczką i wytrzeć do sucha.

 

 

POLEĆ STRONĘ

Wyślij link do strony swojemu znajomemu
 

KONTAKT

Sklep meblowy BOLEX

32 43 00 777
+48 533 670 073

MEBLE BOLEX

ul. Raciborska 50A,
44-295 Bogunice
kontakt@meblebolex.pl

 

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Nasza firma zajmuje się meblami już od 20 lat. Oferujemy szeroki asortyment mebli do całego mieszkania. Wybierając producentów do współpracy zwracamy uwagę przede wszystkim na jakość. Służymy fachowym doradztwem i profesjonalną obsługą. Staramy się podążać za nowymi trendami i ciągle rozszerzać naszą ofertę. Stawiamy na pełne zadowolenie naszych klientów.

© 2023 Meble Bolex, Wszelkie prawa zastrzeżone.


rogówki na wymiar Rybnik
Meble Bolex