×
× Meble Bolex

SZUKAJ PRODUKTÓW

Wyszukiwarka

Materace

Średnio człowiek przesypia 1/3 swojego życia. To czas na odpoczynek i regenerację organizmu, która ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie w ciągu dnia. Niezwykle ważne jest zatem nie tylko to, ile czasu śpimy, ale również na czym. W naszej ofercie znajdą Państwo materace piankowe, kieszeniowe, bonelowe oraz lateksowe renomowanych producentów JANPOL i SEMBELLA.

Wybór materaca to ważna decyzja. To od niej, w dużej mierze zależy, w jakim nastroju będziemy budzić się rano. Optymalną twardość materaca powinniśmy dobierać uwzględniając naszą wagę i sylwetkę.  Topowe modele materacy prezentujemy Państwu w naszym salonie w pełnym wymiarze. Zachęcamy do położenia się na materacu i sprawdzenie jego komfortu.

Śpisz komfortowo, budzisz się wypoczęty……

 

POLEĆ STRONĘ

Wyślij link do strony swojemu znajomemu
 

KONTAKT

Sklep meblowy BOLEX

32 43 00 777
+48 533 670 073

MEBLE BOLEX

ul. Raciborska 50A,
44-295 Bogunice
kontakt@meblebolex.pl

 

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Nasza firma zajmuje się meblami już od 20 lat. Oferujemy szeroki asortyment mebli do całego mieszkania. Wybierając producentów do współpracy zwracamy uwagę przede wszystkim na jakość. Służymy fachowym doradztwem i profesjonalną obsługą. Staramy się podążać za nowymi trendami i ciągle rozszerzać naszą ofertę. Stawiamy na pełne zadowolenie naszych klientów.

© 2023 Meble Bolex, Wszelkie prawa zastrzeżone.


rogówki na wymiar Rybnik
Meble Bolex