×
× Meble Bolex

SZUKAJ PRODUKTÓW

Wyszukiwarka

Dlaczego my?

Witamy!

Nasza firma zajmuje się meblami już od 20 lat. Oferujemy szeroki asortyment mebli do całego mieszkania. Wybierając producentów do współpracy zwracamy uwagę przede wszystkim na jakość. Służymy fachowym doradztwem i profesjonalną obsługą. Staramy się podążać za nowymi trendami i ciągle rozszerzać naszą ofertę. Stawiamy na pełne zadowolenie naszych klientów.

dlaczego my meble bolex

Jesteśmy sklepem stacjonarnym, dlatego odwiedzając nasz salon mają Państwo możliwość dotknąć, sprawdzić wygodę, zobaczyć jak się otwiera, przejrzeć próbniki tkanin, kolorów i struktur. Zależy nam, by mieli Państwo szansę zapoznać się z cechami zamawianych produktów.

Posiadamy w ofercie wiele modeli mebli wypoczynkowych, które dostępne są w szerokiej gamie tkanin obiciowych. Nasz salon jako jeden z nielicznych oferuje meble wypoczynkowe także na wymiar.

Zamówione meble dowieziemy do Państwa własnym transportem – najczęściej bez dodatkowych opłat. Oferujemy także usługę montażu zakupionych u nas produktów.

 

ML Meble Bog Fran Meble Halmar Meble Marsyl Stolar Janpol Meblar Sambella Wersal Meble Furnitex

 

Jesteśmy po to, by mieszkało Wam się wygodnie……

 

POLEĆ STRONĘ

Wyślij link do strony swojemu znajomemu
 

KONTAKT

Sklep meblowy BOLEX

32 43 00 777
+48 533 670 073

MEBLE BOLEX

ul. Raciborska 50A,
44-295 Bogunice
kontakt@meblebolex.pl

 

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Nasza firma zajmuje się meblami już od 20 lat. Oferujemy szeroki asortyment mebli do całego mieszkania. Wybierając producentów do współpracy zwracamy uwagę przede wszystkim na jakość. Służymy fachowym doradztwem i profesjonalną obsługą. Staramy się podążać za nowymi trendami i ciągle rozszerzać naszą ofertę. Stawiamy na pełne zadowolenie naszych klientów.

© 2018 Meble Bolex, Wszelkie prawa zastrzeżone.


Meble Bolex